Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 04:02

Weekend na Żoliborzu

Sportowe pożegnanie wakacji dla dzieci i rodziców z NEURO

Drodzy rodzice. Wakacje się już kończą, ale jest jeszcze czas je zakończyć z przytupem i to w najbardziej zdrowy, bo aktywny sposób! Zapraszamy Was i Wasze pociechy w ostatni tydzień wakacji na boisko przy CLŻ (lub wewnątrz w przypadku niepogody), gdzie nasi sąsiedzi z NEURO zabiorą Was w świat sportowych gier i zabaw na świeżym powietrzu. W rolę trenera wcieli się specjalista integracji sensorycznej Michał Gromadziński. Warsztaty są dedykowane dzieciom w wieku 3-9 lat wraz z opiekunami. Wstęp wolny.

Harmonogram zajęć:

ŚRODA (30.08), 12.30-13.30
"DZIECKO W RÓWNOWADZE" - ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE RÓWNOWAGĘ

CZWARTEK (31.08), 13.30-14.30
"ZABAWY Z RAKIETKĄ" - GRY I ZABAWY SPORTOWE

PIĄTEK (1.09), 14.00-15.00
"TRENING MOTORYCZNY" - ROZWIJANIE CECH MOTORYCZNYCH

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

Dekadę temu Targ pojawił się po raz pierwszy na warszawskim Żoliborzu. Wówczas nowością komentowaną w prasie był hummus.

Po 10 latach rozpoczynając 11 sezon targu mamy świadomość że zmieniło się wiele. Szczęśliwi i trochę starsi ale nadal niepełnoletni zapraszamy Was do udziału w kolejnym sezonie cudownych spotkań w zieleńcach i parkach Warszawy.

Będzie czas na podsumowanie, wspomnienia, plany na przyszłość.

Najważniejsze że będziecie Wy, że będą cudowni Wystawcy ze swoimi produktami. Będzie słońce i deszcz, będzie wiele uśmiechów, serdeczności, muzyki i normalności w tych dziwnych czasach, której wszyscy potrzebujemy.

Gdzie: Róg Wojska Polskiego i Śmiałej

Kiedy:


weekendzoliborz

weekendzoliborz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ