Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 03:45
Reklama

Bezpłatne spektakle w Teatrze Komedia

Teatr Komedia zaprasza na bezpłatne widowiska teatralne. Liczba miejsc ograniczona!

Z tego artykułu dowiesz się:

  • jaki jest repertuar Teatru Komedia,
  • poznasz zarys fabuły tych sztuk,
  • dowiesz się, jak zdobyć darmową wejściówkę.

Jak powiedział Lewis Carrol: „Starość to nie jest niepełnosprawność, to jest zaawansowanie.”

W jesieni życia również możemy się nim cieszyć i uczestniczyć w życiu kulturalnym. Do tego zachęca Teatr Komedia, który już we wrześniu organizuje dla seniorów cykl wydarzeń.

Teatr Komedia - repertuar

Jakie spektakle i kiedy można będzie obejrzeć w teatrze?

"Na pełnych obrotach"

Pierwszym przedstawieniem, które odbędzie się 7-go września o 19:00 jest "Na pełnych obrotach".

Fabuła tej sztuki w reżyserii Tomasza Dutkiewicza pełna jest błyskotliwych żartów i zadziwiających zwrotów akcji. To komiczna opowieść o prowadzącym telewizyjne show, który zanotował spadek popularności i staje w obliczu kryzysu. Gdy szef przychodzi z wizytą, próbuje poprawić sytuację, lecz wpada w jeszcze większe kłopoty. Pojawi się żona, kochanka szefa, awantura i zamieszanie, tworząc wir zabawnych i zawrotowych sytuacji.

"W łóżku z rabusiem”

Spektakl zostanie wystawiony 12-go września o 19:00.

W komediowym spektaklu autorstwa Michaela Parkera, niewierni małżonkowie planują spędzić czas z kochankami w uroczym domku na plaży. Zaskoczeniem staje się to, że oboje wybierają to samo miejsce i dzień, aby ukraść rodzinny naszyjnik. Chaos następuje, gdy ich plany krzyżują się, a do sytuacji dołączają kolejne postaci, w tym niezrównoważony detektyw, erotomanka i dziwne zakonnice. Farsa pełna niefortunnych zbiegów okoliczności i komicznych pomyłek, gdzie tajemnicza kolczyk zniknęła, a bohaterowie wpadają w coraz większe zamieszanie.

"Przyjemność z dostawą"

Przedstawienie odbędzie się 28-go września o 19:00.
W tej fabule pan Ferris, odpowiedzialny za hotel w nieobecność siostry, zostaje wplątany w niezliczone zbiegi okoliczności, gdy liczba gości gwałtownie rośnie. W chaosie intryg, kłamstw i podstępów, Ferris stara się utrzymać fason zgodnie z dewizą hotelu. Reżyser Jerzy Bończak przekazuje mistrzowsko zagrane momenty śmiechu i akcji, tworząc nieprzyzwoicie zabawną atmosferę. Farsa, która obchodzi jubileusz 50-lecia scenicznej pracy Bończaka, zapewnia doskonałą rozrywkę i przyjemność dla widzów.

Jak zdobyć wejściówki?

Bezpłatne bilety można odebrać odebrać w urzędzie dzielnicy przy ul. Słowackiego 6/8 na stanowisku nr 15 w Sali Obsługi Mieszkańców. Liczba wejściówek ograniczona!

Spektakle realizowane są w ramach projektu "Spotkajmy się razem - SENIORZY!" współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego mającego na celu wspieranie działań lokalnych Rad Seniorów.

Przeczytaj również: Patroni żoliborskich ulic - Adam Próchnik

Ulica Adama Próchnika powstała w tym samym czasie, co Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa i początkowo nosiła ona nazwę Płońska. Obecną nazwę uzyskała w 1946 roku.


teatrkomedia
teatrkomedia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 8°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 19 km/h