Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 25 lutego 2024 16:45
Reklama

Brutalne pobicie na ulicy Popiełuszki: Poszukiwany sprawca, ofiara z poważnymi obrażeniami

Nieznany sprawca zaatakował siedzącą osobę, pozostawiając ją z poważnymi obrażeniami twarzoczaszki.

W tym artykule przeczytasz m.in.:

  • o ataku jaki miał miejsce na Żoliborzu,
  • o opisie sprawcy,
  • o obrażeniach jakich doznała ofiara.

Wstrząsające wydarzenie miało miejsce w niedzielę, 28 maja, przy ulicy Popiełuszki 19, w okolicach tzw. Pawilonów przed sklepem Alkohole 24. Nieznany sprawca dokonał brutalnego pobicia, skutkującego poważnymi obrażeniami twarzoczaszki ofiary. Informacje na temat tego zdarzenia zostały opublikowane na lokalnym forum sąsiedzkim, wraz z dołączoną dokumentacją medyczną potwierdzającą urazy doznane przez poszkodowanego.

Do incydentu doszło między godziną 9:00 a 10:00 rano, gdy nieznany mężczyzna, opisany jako osoba o krótkich rudych włosach, okrągłej głowie i w wieku około 30 lat, zaatakował siedzącą osobę w okularach, kopiąc ją z dużą siłą w twarz. Sprawca poruszał się w towarzystwie dwóch kobiet, z których jedna została opisana jako mulatka. Ostatnio widziano go w okolicy Klaudyny/Gwiaździstej.

Ofiara pobicia nadal przebywa w szpitalu, a wyniki badań potwierdzają poważne obrażenia twarzoczaszki. Badanie tomografii komputerowej wykazało, że poszkodowany ma złamania w różnych częściach twarzy, takich jak zatoki, oczodoły i kość nosowa. Wyniki badania wskazują na poważne uszkodzenia.

Poszukiwani są świadkowie, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu lub mogą rozpoznać opisanego sprawcę, do zgłoszenia się do policji.

Przeczytaj również: Żoliborz w czołówce najbezpieczniejszych dzielnic. To dobra wiadomość, ale jest też zła

Choć Żoliborz jest w czołówce stołecznych dzielnic, w których odnotowano najmniej przestępstw to niepokoić może inna, równie ważna statystyka. Najwyższą skutecznością w wykrywaniu sprawców przestępstw mogą pochwalić się policjanci z Pragi Północ (62,3 proc.). Najniższą skuteczność mają policjanci z Żoliborza (38 proc.).

popiełuszki
popiełuszki


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 13°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 17 km/h