Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 lipca 2024 23:23

Dziś uroczyste otwarcie lodowiska na Potockiej. Ile w tym roku zapłacimy za wstęp?

Od soboty, 10 grudnia na terenie żoliborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zacznie działać lodowisko. Na otwarcie przygotowano gry i zabawy dla dzieci.

W tym artykule przeczytasz m.in.:

- o tym co przygotowano na otwarcie żoliborskiego lodowiska,
- ile w tym sezonie trzeba będzie zapłacić za wstęp na lodowisko oraz wypożyczenie sprzętu.

Rusza sezon na jazdę na łyżwach. W Warszawie kilka lodowisk już działa. Od czwartku, 1 grudnia działa bezpłatne lodowisko pod Pałacem Kultury i Nauki. Łącznie w nadchodzącym sezonie zimowym 2022/2023 Warszawa otwiera 12 miejskich lodowisk.

Na Żoliborzu od soboty, 10 grudnia zaczyna działać lodowisko na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Potockiej.

Na otwarcie lodowiska zaplanowano atrakcje dla dzieci, a sam obiekt ma odwiedzić święty Mikołaj. W ramach wydarzenia zaplanowano gry i zabawy dla dzieci z nagrodami oraz zabawa z bajkowymi postaciami. Uroczyste otwarcie odbędzie się w sobotę w godz. od 16.00 do 18.00.

Sport tylko dla bogatych? Drożyzna na pływalni

Ile kosztuje w tym roku wstęp na lodowisko i wypożyczenie niezbędnego sprzętu?

Tegoroczny cennik, jeśli chodzi o wstęp na żoliborskie lodowisko jest taki sam ja w poprzednim sezonie. Za bilet normalny jednorazowy trzeba zapłacić 12 złotych zaś za ulgowy 7 złotych. Bilet ulgowy jest dla dzieci i młodzieży do 19 roku życia, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów za okazaniem ważnej legitymacji. W cenniku jest też bilet ulgowy szkolny dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Bilet w cenie 5 złotych obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00.

W porównaniu do minionego sezonu o 2 złote podrożało wypożyczenie łyżew i pingwinka do nauki jazdy. W nowym cenniku wypożyczenie pary łyżew kosztuje 8 złotych na godzinę, a pingwinka 12 złotych za godzinę. Korzystając z możliwości wypożyczenia sprzętu należy pamiętać o kaucji zwrotnej w wysokości 50 złotych za sztukę. By ją opłacić trzeba mieć gotówkę. To oznacza, że w przypadku, gdy rodzic z dzieckiem będzie chciał wypożyczyć dwie pary łyżew i pingwinka musi opłacić kaucję zwrotną w wysokości 150 złotych.

Lodowisko jest czynne w godzinach od 9 do 22. Przerwa techniczna jest od 15 do 16.

Lodowisko na Żoliborzu i w Warszawie. Gdzie będzie można pojeździć na łyżwach

W artykule znajdziesz listę miejskich lodowisk

cennik-lodowisko

cennik-lodowisko

otwarcie-lodowiska

otwarcie-lodowiska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h