Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 20:14

Spłonęła altanka. Wszystko doszczętnie zniszczone

Pożar wybuchł w sobotę około godziny 19.

Doszczętnie spłonęła altanka w ogródkach działkowych przy ulicy Gwiaździstej w okolicy skrzyżowania z ulicą Barszczewską. Informację o pożarze strażacy otrzymali 5 lutego tuż przed godziną 19.00. Kilkumetrowy ogień było widać z ulicy i sąsiednich budynków, co pokazują nagrane przez mieszkańców relacje .

Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej. Na czas działań wyłączono z ruchu w obu kierunkach ulicę Gwiaździstą. Po niecałej godzinie strażacy przystąpili do dogaszania pożaru i przeszukania pogorzeliska. Czynności te trwały do późnych godzin wieczornych, ponieważ w altance i w jej otoczeniu znajdowało się mnóstwo różnego rodzaju składowanych przedmiotów.

Przeczytaj również: Pożar domku na Żoliborzu. Właściciele apelują o pomoc w ustaleniu przyczyny zdarzenia

W związku z tym, że w okresie zimowym istnieje duże prawdopodobieństwo zamieszkiwania przez osoby bezdomne altanek w ogródkach działkowych, zapytaliśmy służby o to, czy w wyniku pożaru były ofiary. Elwira Kozłowska, oficer prasowa Komendy Rejonowej Policji w Warszawie dla Bielan i Żoliborza informuje, że w wyniku zdarzenia nie było żadnych ofiar śmiertelnych.

Przeczytaj również: Jeszcze więcej „zero waste” na Bielanach


spalona-altanka-2

spalona-altanka-2

spalona-altanka-3

spalona-altanka-3


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ