Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 12:20
Reklama

Zima w mieście - które placówki dołączyły do akcji?

Czy chcesz zapisać swoje dziecko na feryjne zajęcia? Zobacz, gdzie możesz to zrobić.
Zima w mieście - które placówki dołączyły do akcji?

Źródło: um.warszawa.pl

Szkoła Podstawowa nr 391

Placówka mieści się przy ulicy Filareckiej 2, czynna jest w godzinach 7:00 - 17:00.  Wypoczynek feryjny ma formę półkolonii, a w ciągu dnia zapewniony jest obiad i podwieczorek. Szkoła posiada bariery architektoniczne, dlatego nie jest przystosowana do potrzeb uczniów z trudnościami w poruszaniu się. 

Szkoła Podstawowa nr 396

Zajęcia zostaną zorganizowane w oparciu o ofertę M.St.Warszawy i Dzielnicy Żoliborz przygotowane na akcję Zima w mieście 2024. 

Placówka mieści się przy ulicy Anny German 5A i jest dostosowana do potrzeb dzieci z trudnościami w  poruszaniu się. Czynna jest w godzinach 7:00 - 17:00.

Podobnie jak SP 391, zapewnia obiad i podwieczorek oraz prowadzi zajęcia w formie półkolonii.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68

Zajęcia będą realizowane zgodnie w harmonogramem przewidzianym w planie pracy Akcji "Zima w Mieście". Szkoła nie posiada barier architektonicznych, jest częściowo dostosowana do potrzeb uczniów z niepełnosprawnością ruchową. Wyżywienie obejmuje śniadanie i obiad. 

Placówka czynna jest w godzinach 7:00 - 17:00 i mieści się na ulicy Or - Ota 5.

 

Potwierdzeniem udziału dziecka w zajęciach w którejś z wymienionych placówek jest terminowe uiszczenie opłaty. 

Rodzice używają numeru PESEL dziecka do rejestracji w systemie. Po podaniu podstawowych informacji, samodzielnie tworzą hasło dostępu. Następnie wybierają preferowane jednotygodniowe turnusy feryjne i określają szkoły według swoich preferencji. Decyzja o zakwalifikowaniu dziecka do akcji zostanie ogłoszona 15 grudnia 2023 r. o godzinie 16:00. W okresie od 2 stycznia 2024 r. do 8 stycznia 2024 r. (do godziny 16:00), rodzice muszą dostarczyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (dostępnymi do pobrania z systemu) do wybranej szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 28°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 11 km/h