Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 04:31

Z kawą i sercem. OPS Żoliborz organizuje nową akcję

Prezentujemy nową inicjatywę dla zapobiegania izolacji osób starszych i zachęcania ich do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym dzielnicy.
Z kawą i sercem. OPS Żoliborz organizuje nową akcję

Źródło: Canva

Żoliborski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza seniorów na filiżankę kawy lub herbaty w wyjątkowo symbolicznej cenie - zaledwie złotówka. To doskonała okazja dla najstarszych mieszkańców dzielnicy, aby cieszyć się towarzystwem innych oraz korzystać z atrakcyjnych zniżek na desery w wybranych punktach gastronomicznych.

Seniorzy posiadający specjalny karnet "Kawa dla Seniora" mogą skorzystać z tej oferty. Karnety można odebrać codziennie w siedzibie Żoliborskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Dembińskiego 3, w godzinach od 8:00 do 16:00. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania, skontaktuj się pod numerem telefonu 22 569-28-61.

Obecnie w akcji biorą udział dwa punkty gastronomiczne, ale Żoliborski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca również innych przedsiębiorców do dołączenia do inicjatywy. Chodzi o wspólne budowanie relacji sąsiedzkich i aktywizowanie żoliborskich seniorów.

Gdzie można zrealizować karnet "Kawa dla Seniora"?

Restauracja "Via Suzina" przy ul. Suzina 8 oferuje kawę lub herbatę za symboliczną złotówkę oraz 50% zniżki na dowolny deser. Godziny dostępności to od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-17:00.

Kawiarnia "Secret Life Cafe" przy ul. Słowackiego 15/19 również umożliwia korzystanie z karnetu. Tutaj można napić się kawy lub herbaty za złotówkę w godzinach od poniedziałku do piątku, w przedziale czasowym 14:00-16:00.

Inicjatywa "Kawa dla Seniora" ma na celu stworzenie okazji do spotkań i integracji seniorów oraz zachęcenie ich do aktywnego uczestnictwa w życiu dzielnicy Żoliborz. To cenna inicjatywa, która wprowadza nowe możliwości spędzania czasu w towarzystwie przy filiżance ulubionego napoju.

Przeczytaj również: Taksówkarz zażywał nielegalne substancje w godzinach pracy. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ