Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 19:56

Szkoły językowe na Żoliborzu

Jeśli chcesz zacząć lub kontynuować naukę języka obcego - przeczytaj! Oto zestawienie żoliborskich szkół językowych.

Early Stage

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage na Żoliborzu zaprasza na swoje zajęcia pełne uśmiechu, energii, rytmu, muzyki i autorskich materiałów. Zajęcia odbywają się w lokalach przy ul. Broniewskiego 9a (obok SP 267, SP 92 i SP 396) i Smoszewskiej 9 (obok SP 65).

Szkoła oferuje platformę e-learningową, roczne projekty tematyczne i przygotowanie do egzaminów Cambridge.

Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Żoliborz - Helen Doron

Centrum Helen Doron Żoliborz istnieje od 2010 roku, a od 3 lat mieści się w przestronnym i nowoczesnym lokalu na Żoliborzu, na Anny German 3.

Jednak miejsce to nie tylko lokal, ale przede wszystkim ludzie, ich pomysły, uśmiech i zaangażowanie. Wyjątkowy zespół tworzą nauczyciele kreujący pozytywną zmianę w sposobie edukacji. Każdy z nich jest niepowtarzalny, pasjonuje się czymś innym, ale łączy ich jedno – zamiłowanie do twórczej pracy z dziećmi i młodzieżą.

IN WONDERLAND Alicja Zielińska-Biegaj

Zajęcia odbywają się w grupach liczących 3-4 osoby. Przynależność do grup dla młodzieży i dorosłych jest określana na podstawie testu i rozmowy. Możliwe są również kursy o innej liczbie i częstotliwości zajęć.

Zajęcia dla dzieci opierają się o tematykę magiczną, w szkole znajduje się również "Magiczny Kącik Edukacyjny", gdzie najmłodsi mogą "wyczarować" pomoce dydaktyczne.

Alicja Zielińska-Biegaj jest magistrem filologii angielskiej i ma dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka. Prowadzi także kursy biznesowe dla firm.

Adres szkoły to Mickiewicza 30/155.

BRITISH SCHOOL Szkoła Języków Obcych

Mieści się na ul. Broniewskiego 28.

Szkoła istnieje od 1996 roku. W ponad 30 ogólnopolskich oddziałach British School realizuje spójną strategię dydaktyczną, opartą na najlepszych standardach potwierdzonych licznymi wyróżnieniami oraz certyfikatami jakości. Kursanci trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli, którzy pracują profesjonalnie i z pasją.

Academy of Language

Szkoła od 2014 roku znajduje się przy ulicy Rydygiera 11/U7 na Żoliborzu. Z jej usług skorzystało już ponad 2500 klientów, co roku siedmiu języków (angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców) uczy się ponad 500 osób. Szkoła prowadzi zajęcia stacjonarnie i on-line.

Przeczytaj również: Mistrzowie parkowania #16

Aby tradycji stało się zadość, publikujemy kolejną edycję mistrzów parkowania. Na jakie pomysły tym razem wpadli mistrzowie i jakie przepisy złamali? Zapraszamy do galerii.

szkolyjezykowe

szkolyjezykowe


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
słabe opady deszczu

Temperatura: 6°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 28 km/h