Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 19 maja 2024 05:01

Rodzinny Piknik Integracyjny

Organizowane przez Fundację Akademia Integracji i Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie wydarzenie zaprasza wszystkich miłośników sportu i dobrej zabawy.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • gdzie i kiedy odbędzie się piknik,
  • jakie atrakcje czekają na uczestników.

Fundacja Akademia Integracji pod przewodnictwem Radosława Stańczuka oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie pod kierownictwem Sławomira Majchera serdecznie zapraszają na wyjątkowy Rodzinny Piknik Integracyjny pod hasłem "Razem możemy więcej", który odbędzie się 16 września 2023 roku, w godzinach od 11:00 do 15:00. Wydarzenie będzie miało miejsce przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 4.

W trakcie tego niezwykłego pikniku odbędą się fascynujące pokazy różnych dyscyplin sportowych, w tym m.in. boccia, ergometry, handbike, siatkówka na siedząco, szermierka oraz strzelectwo. To doskonała okazja, by poznać różnorodność sportu i zobaczyć go w akcji.

Oprócz pokazów, uczestnicy wydarzenia będą mieli dostęp do licznych atrakcji, takich jak kącik kibica, konkursy wiedzy z atrakcyjnymi nagrodami, muzyka na żywo, stoiska partnerów, strefa food & drink, zajęcia plastyczne oraz możliwość zwiedzania fascynującego Muzeum Sportu i Turystyki.

Najważniejsze jest to, że wstęp na piknik jest całkowicie bezpłatny, dzięki czemu każdy może dołączyć do tego wyjątkowego wydarzenia. Nie przegapcie okazji, by spędzić aktywny i inspirujący dzień na pikniku "Razem możemy więcej". Zapraszamy serdecznie!

Przeczytaj również: Dni Transportu Publicznego
Dni Transportu Publicznego zapewnią unikalną okazję, aby zajrzeć za kulisy funkcjonowania Warszawskiego Transportu Publicznego, tam gdzie na co dzień dostęp jest ograniczony dla osób z zewnątrz. To doskonała okazja, aby poznać działalność transportu publicznego “od kuchni”.

piknik olimpijski

piknik olimpijski

piknik

piknik


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ