Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 02:07

PaTaThai wróciło na Żoliborz

Tajska restauracja PaTaThai wróca na Żoliborz i otwiera się w nowej lokalizacji. Można ich znaleźć przy ul. Rydygiera 9 w miejscu, w którym kiedyś znajdowała się włoska Fatto a mano.

W sobotę odbyło się huczne otwarcie restauracji PaTaThai w nowej lokalizacji.  W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Ambasady Królestwa Tajlandii w Polsce. Na imprezie z okazji otwarcia pojawiło się też wielu znanych i mniej znanych gości związanych z Tajlandią w tym m.in. Przemysław Saleta, Daria Ładocha, Tadeusz Muller i wielu innych.

Festiwal na otwarcie PaTaThai

Oprócz imprezy otwarcia, w trakcie weekendu PaTaThai wraz z Ambasadą Tajlandii zorganizowali również 1 edycję – Thai Food and Culture Festival. 

Celem festiwalu było szerzenie dziedzictwa kulturowego Tajlandii. Na gości czekały m.in. pokazy tradycyjnego tańca, sztuk walki Muay Thai w wykonaniu wojowników i wojowniczek z różnych grup wiekowych, strefa z tajskim masażem, bazarek z tajskimi produktami oraz warsztaty kulinarne.

Restauracja PaTaThai jest już otwarta i gotowa na przyjmowanie gości. W nowej lokalizacji, oprócz ogromnej sali dla gości, czeka również bardzo duża przestrzeń na zewnątrz. Jeśli ktoś z Was był kiedyś w „kulinarnej stacji diagnostycznej”, w skład której wchodziły restauracje Polot i Fatto a mano, ten wie, że przestrzeń między tymi dwoma lokalami daje naprawdę spore możliwości i właściciele PaTaThai te możliwości wykorzystali najlepiej jak się dało. Dodatkowo w sąsiedztwie PaTaThai, znajduje się kultowy Kraken. Dzięki temu każdy znajdzie w tym kulinarnym zagłębiu coś dla siebie. 

Przeczytaj również: Łukasz Kadziewicz:„Tworząc PaTaThai chcę iść krok dalej”

PaTaThai stosuje oryginalne tajskie przyprawy

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić restauracji PaTaThai, to może przekona Was fakt, że PaTaThai zatrudnia szefa kuchni, który pochodzi z północno-wschodniej prowincji Udan Thani w Tajlandii. Szef Surat Butsarakham kładzie bardzo duży nacisk na to, aby odwzorować tajski smak, zachować oryginalność receptur i najwyższą jakość. Stąd też wszystkie przyprawy i pozostałe składniki wpływające na autentyczność dań sprowadzane są bezpośrednio z Tajlandii. Szef nie idzie na skróty i nie pozostawia miejsca na zamienniki.

Nowa lokalizacja restauracji PaTaThai - Żoliborz to ul. Rydygiera 9, Warszawa. 


PaTaThai-8

PaTaThai-8

PaTaThai-38

PaTaThai-38

PaTaThai-96-1

PaTaThai-96-1

PaTaThai-90

PaTaThai-90

PaTaThai-69-1

PaTaThai-69-1

PaTaThai-62

PaTaThai-62

PaTaThai-97

PaTaThai-97

PaTaThai-88

PaTaThai-88

PaTaThai-38-1

PaTaThai-38-1

PaTaThai-62-1

PaTaThai-62-1

PaTaThai-69-1-1

PaTaThai-69-1-1


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h