Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 lutego 2024 02:00
Reklama

Niezwykłe widowisko świetlne na Potockiej

Pływalnia OSIR Żoliborz stanie się miejscem magicznego spektaklu pływackiego w dniach 8-9 grudnia 2023 roku podczas wydarzenia LIGHT IT UP! Swimming Show. To niezwykłe zawody, skierowane do zawodników w wieku 9-13 lat, odbędą się w atmosferze świetlnej, wizualnej i muzycznej oprawy, sprawiając, że będą to pływackie zawody jak żadne dotąd.
Niezwykłe widowisko świetlne na Potockiej

Źródło: OSiR Żoliborz

W trakcie zawodów, młodzi pływacy będą rywalizować na sprinterskich dystansach, a atrakcyjne nagrody dodatkowo podkręcą emocje. Organizatorzy obiecują także niespodzianki na zakończenie pierwszego dnia zawodów, co sprawi, że LIGHT IT UP! Swimming Show będzie nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także prawdziwą ucztą dla uczestników.

Obywatele Warszawy oraz miłośnicy pływania mogą się spodziewać, że Żoliborska pływalnia stanie się areną niezwykłych zmagań na wodzie. To wszystko dzięki współpracy OSiR Żoliborz, Garmin Swimming & Rescue, MUKP Warszawianka oraz Miasta Stołecznego Warszawa. Wydarzenie objęty jest patronatem medialnym przez magazyn AQUA-SPEED.

W programie zawodów przewidziane są eliminacje i finały, a także wyjątkowe wyścigi SKINS, które dodatkowo podkręcą rywalizację. Na zwycięzców czekają nie tylko medale i dyplomy, ale również atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pula nagród osiąga imponującą kwotę ponad 30 tysięcy złotych.

Zawody odbędą się na 25-metrowej pływalni z 6 torami, wyposażonej w elektroniczny pomiar czasu. Program obejmuje eliminacje i finały podzielone na bloki, a także specjalne SKINS, które dodadzą dreszczyku emocji.

Osoby zainteresowane udziałem w zawodach muszą uiścić opłatę startową do 5 grudnia 2023 roku i zgłosić się poprzez system SEL PZP. Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się spieszyć.

LIGHT IT UP! Swimming Show to nie tylko wyjątkowe zawody pływackie, ale także okazja do wspólnego świętowania sportu, rywalizacji i zabawy. Pływalnia OSIR Żoliborz stanie się areną niezapomnianych zmagań, które na długo pozostaną w pamięci uczestników i widzów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie duże

Temperatura: 10°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 13 km/h