Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 12:16
Reklama

Odkryj stolicę na nowo!

Powstał innowacyjny przewodnik wirtualny, który umożliwia odkrywanie i poznawanie atrakcji metropolii warszawskiej. Warsawpolis Guide oferuje gotowe trasy turystyczne, niemal 800 obiektów, mapy oraz funkcje, które pozwalają na planowanie własnych ścieżek zwiedzania.
Odkryj stolicę na nowo!

Źródło: um.warszawa.pl

Aplikacja obejmuje pełne spektrum atrakcji turystycznych, rozpoczynając od zabytków, poprzez instytucje kultury, aż po ukryte perełki miejskiej architektury. Oprócz tego, Warsawpolis Guide oferuje interaktywne funkcje, takie jak możliwość tworzenia spersonalizowanych e-pocztówek czy korzystanie z rozszerzonej rzeczywistości, która zawiera animowanych przewodników oraz multimedia związane z danym miejscem.

Naszym celem było stworzenie narzędzia, które nie tylko ułatwi zwiedzanie metropolii warszawskiej, lecz również pozwoli odkryć mniej znane, ale równie fascynujące miejsca. Warsawpolis Guide to nie tylko mapy i trasy - to zaproszenie do eksploracji historii, kultury i architektury naszego regionu 

- podkreśla Paweł Moras, dyrektor Stołecznego Biura Turystyki.

Aplikacja umożliwia zwiedzanie Warszawy oraz 21 partnerskich gmin, takich jak Czosnów, Góra Kalwaria, Halinów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Lesznowola, Marki, Milanówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Stare Babice, Sulejówek, Wołomin, Ząbki, Zielonka i Żyrardów.

Warsawpolis Guide został zrealizowany w ramach Projektu "Wirtualny Warszawski Obszar Funkcjonalny" w projekcie Wirtualny Warszawski Obszar Funkcjonalny (Virtual WOF), współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Aplikacja jest dostępna w dziewięciu wersjach językowych, obsługujących trzy systemy operacyjne: iOS, Android i HarmonyOS.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 28°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 11 km/h