Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 czerwca 2024 06:19

Festiwal Kebaba w Kurze Warzyw: Kulinarna podróż pełna niespodzianek - materiał partnera

Piątkowy wieczór na rogu ul. Przasnyskiej i Rydygiera zamienił się w ekscytujące doświadczenie dla miłośników kulinariów. Festiwal Kebaba w kebabie Kura Warzyw dał uczestnikom szansę na rozpoznanie smaków i zgarnięcie atrakcyjnej nagrody. Dla niektórych był to kulinarny rollercoaster, dla innych - wyjątkowa okazja do odkrycia nowych smaków.

Festiwal przyciągnął 8 uczestników - zarówno koneserów kebaba, jak i tych, którzy traktowali to wydarzenie jako przygodę. Wszyscy oni podjęli się wyzwania rozpoznania rodzaju podanego kebaba wyłącznie po smaku.

Kebab, choć często kojarzony z szybkim jedzeniem, stał się w tym kontekście prawdziwą sztuką. Kura Warzyw, znana z dbałości o jakość składników, przygotowała dla uczestników serię niespodzianek. Jak się okazało, nie wszystkie były łatwe do odgadnięcia.

Zwycięzca konkursu, szczęśliwiec, który zdołał najlepiej rozpoznać serwowane potrawy, podkreślił: "To, co od razu przychodzi do głowy, to bardzo smaczne kebaby. Czuć jakość składników, które komponują się w pyszną całość. W przeszłości brałem udział w kilku konkursach związanych z jedzeniem, ale wtedy chodziło raczej o jedzenie jak najwięcej albo jak najszybciej. Teraz musiałem rozpoznać smak. Ciekawe doświadczenie. I w dodatku przyjemne, zwłaszcza, że udało się wygrać 🙂".

Nie tylko zwycięzca był zadowolony z przeżytych emocji. Pani Karolina, kolejna uczestniczka festiwalu, wyznała: "Uczestniczenie w waszym kulinarnym quizie było prawdziwą przygodą dla mojego podniebienia! Najbardziej intrygujące były propozycje 'Orzeszkura' oraz kombinacja smaków baraniny z bykiem. Z niecierpliwością oczekuję na kolejne wydarzenia."

Pan Mikołaj, opisując swoje wrażenia z festiwalu, nie szczędził słów uznania: "Z ogromną przyjemnością uczestniczyłem w festiwalu.  Muszę przyznać, że było to jedno z ciekawszych doświadczeń kulinarnych, w jakie miałem okazję się zaangażować... Dziękuję Wam za ten kulinarny rollercoaster i mam nadzieję na więcej podobnych inicjatyw w przyszłości. To było wspaniałe doświadczenie, które połączyło zarówno smakowite jedzenie, jak i dobrą zabawę!"

Zwycięzca otrzymał voucher na 100zł, natomiast dla pozostałych uczestników i sąsiadów na Żoliborzu restauracja przygotowała specjalny rabat: -15% na każde zamówienie do 15.09 na hasło „Kura Warzyw”. Obowiązuje zarówno przy zamówieniach na miejscu, jak i przez stronę kurawarzyw.pl oraz w aplikacji Kura Warzyw.

Jest coś niewiarygodnie magicznego w tym, jak prosty kebab może stać się źródłem tak wielu emocji, smaków i odkryć. Wydarzenia takie jak Festiwal Kebaba w Kurze Warzyw pokazują, że kuchnia, niezależnie od jej pochodzenia, może stać się platformą do łączenia ludzi, dzielenia się doświadczeniami i celebracji życia w każdym jego kęsie.

Na zakończenie warto dodać, że festiwal organizowany był we współpracy z Gazetą Żoliborza. Naszą rolą było “zwerbowanie” 8 kandydatów i kandydatek, którzy wzięli udział w zabawie. Jeśli chcecie więcej tego rodzaju festiwali, obserwujcie nasze media społecznościowe. 


festiwal kebaba

festiwal kebaba


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ