Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 29 lutego 2024 00:48
Reklama

Nowy przystanek na linii 321. Autobus będzie zatrzymywał się na nowym odcinku ulicy Rydygiera

W ubiegłym tygodniu otwarto przedłużenie ulicy Rydygiera do Powązkowskiej, a od poniedziałku mają zatrzymywać się na niej autobusy linii 321.

W związku ze zmianami uruchomione zostają dwa przystanki. Jeden przy ulicy Rydygiera pomiędzy Przasnyską a Powązkowską. Przystanek nosi nazwę Rydygiera 04 i jest warunkowy dla linii 321. Z tego przystanku pasażerowie odjadą w kierunku Powązkowskiej.


Czytaj też: Przedłużenie Rydygiera do Powązkowskiej otwarteW drugą stronę czyli w kierunku ulicy Przasnyskiej pasażerowie odjadą z przystanku nazwanego PL. Niemena 03. Zlokalizowany jest również na świeżo oddanym odcinku ulicy Rydygiera. Ten przystanek z kolei jest dla linii 321 jako stały.

Linia autobusowa 321 pojedzie trasą: PL. WILSONA - ... – al. Wojska Polskiego – Broniewskiego – Krasińskiego – Przasnyska – RydygieraPowązkowska – Okopowa - ... – CH ARKADIA.

Linia 321 wyjechała na żoliborskie ulice 30 września ubiegłego roku. Jest to efekt połączenia linii 205 i 327.Czytaj też: Nowa linia na Żoliborzu zamiast zawieszonej 205


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 15 km/h