W tym artykule przeczytasz między innymi o:
- kinie pod chmurką
- pokazach filmowych
Letnie kino w dwóch lokalizacjach
Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz zapraszają mieszkańców na kolejną edycję plenerowego kina. Tegoroczne pokazy odbędą się w dwóch parkach osiedlowych:
- Park Osiedlowy przy Górce na Zatrasiu (rejon ul. Broniewskiego 9A / Krasińskiego 38C),
- Park Osiedlowy przy Górce na Rudawce (rejon ul. Elbląskiej 59).
Seanse będą odbywać się od końca czerwca do końca sierpnia.
Repertuar na czerwiec i lipiec – Zatrasie
Pokazy rozpoczną się 27 czerwca o godz. 21:30 filmem „O północy w Paryżu” w reżyserii Woody'ego Allena.
Kolejne seanse zaplanowano na:
- 4 lipca, godz. 21:30 – „Parasite” (reż. Bong Joon-ho),
- 11 lipca, godz. 21:30 – „Wieloryb” (reż. James Vanderbilt),
- 18 lipca, godz. 21:30 – „La La Land” (reż. Damien Chazelle),
- 25 lipca, godz. 21:30 – „Konklawe” (reż. Edward Berger).
Sierpniowe seanse na Rudawce
W sierpniu kino przeniesie się do Parku Osiedlowego przy Górce na Rudawce. Wszystkie projekcje rozpoczną się o godz. 21:00.
W repertuarze znalazły się:
- 1 sierpnia – „Norymberga” (reż. Darren Aronofsky),
- 8 sierpnia – „Na noże” (reż. Rian Johnson),
- 15 sierpnia – „Green Book” (reż. Peter Farrelly),
- 22 sierpnia – „Wiek Adaline” (reż. Lee Toland Krieger),
- 29 sierpnia – „Dżentelmeni” (reż. Guy Ritchie).
Wstęp bezpłatny
Udział we wszystkich pokazach jest bezpłatny. Organizatorzy zachęcają, aby zabrać ze sobą koce lub składane krzesła i wspólnie spędzić letnie wieczory na świeżym powietrzu.
Projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego, we współpracy z Dzielnicą Żoliborz oraz Warszawską Spółdzielnią Mieszkaniową.


Napisz komentarz
Komentarze