Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 23:57
Reklama

Utrudnienia na ulicy Potockiej. Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej

Autobusy linii 122 pojadą objazdami, zmieni się też trasa linii 121. Od wtorku, 9 lipca autobusy nie będą mogły przejechać ulicą Potocką przez skrzyżowanie z Drohicką.

Do połowy sierpnia z powodu przebudowy kanalizacji będą utrudnienia na ulicy Potockiej na odcinku między Gwiaździstą a Mickiewicza. Z ruchu wyłączona będzie środkowa jezdnia na tym odcinku.

Prace będą miały wpływ na kursowanie komunikacji miejskiej. Autobus linii 122 pojedzie objazdem przez ulicę Klaudyny i Podleśną do pętli Gwiaździsta. W czasie prac zmieni się też trasa autobusów linii 121. Dzięki nim pasażerowie z ulicy Gwiaździstej będą mogli dojechać do stacji metra. Będą one kursowały na trasie wydłużonej od ulicy Podleśnej do ronda J. Turowicza  przez ulicę Klaudyny, Podleśną, Gwiaździstą do Barczewskiej.

„ Dodatkowo w soboty i święta w godzinach porannych i wieczornych będą dodatkowe kursy na trasie skróconej: METRO MARYMONT – Włościańska – J. Słowackiego – Gdańska – M. Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta – BARSZCZEWSKA” – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.


z24971721QObjazd-ul-Potockiej-na-Zoliborzu

z24971721QObjazd-ul-Potockiej-na-Zoliborzu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
pochmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 23 km/h