Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 23 lutego 2024 14:02
Reklama

Mieszkaniec Żoliborza groził sąsiadowi śmiercią. „Tłumaczył, że go nie lubi i nie podobają mu się jego goście”

Żoliborscy mundurowi zatrzymali 52-latka, który podejrzany jest o przestępstwo stalkingu. - Mężczyzna od zeszłego roku uporczywie nękał jednego z lokatorów budynku w którym sam mieszkał – poinformowała policja.

Mieszkaniec Żoliborza od zeszłego roku uporczywie nękał swojego sąsiada. Zatrzymany w tej sprawie groził śmiercią. Pokrzywdzony o wszystkim powiadomił żoliborskich policjantów i w komisariacie złożył stosowne zawiadomienie. - Niespełna miesiąc po tym, mundurowi ponownie interweniowali wobec 52-latka. Tym razem groził sąsiadowi śmiercią, trzymając w ręku przedmiot przypominający broń, jak się okazało była to atrapa – wyjaśnia Kamila Szulc z żoliborskiego komisariatu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, a sąd przychylił się do wniosku o areszt tymczasowy. Podejrzany o stalking spędzi w nim najbliższe trzy miesiące i grozi mu nawet do trzech lat więzienia.

- Wszystko przez to, że zatrzymanemu nie podobali się goście odwiedzający sąsiada. Groził sąsiadowi, że pozbawi go życia, uporczywie wydzwaniał domofonem, dobijał się do drzwi o różnych porach dnia i nocy, a także wyzywał wulgarnymi słowami – opisuje sprawę Kamila Szulc z żoliborskiej policji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ