Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 02:11

11. urodziny Prochowni Żoliborz

Prochownia Żoliborz świętuje 11. urodziny. Od piątku 14 czerwca do niedzieli 16 czerwca zaprasza na urodzinowe imprezy.
11. urodziny Prochowni Żoliborz

Źródło: Prochownia Żoliborz FB

W tym artykule przeczytasz o:

  • 11. urodzinach Prochowni Żoliborz
  • imprezach urodzinowych

Klubokawiarnia Prochownia Żoliborz w parku Żeromskiego na warszawskim Żoliborzu powstała na początku 2013 roku po wygranym konkursie na dzierżawę budynku Prochowni Północnej, przeprowadzonym przez Urząd Dzielnicy Żoliborz. Stworzone i prowadzone przez Mariannę Zjawińską miejsce łączyło małą gastronomię z wydarzeniami kulturalnymi i funkcjami społecznymi. To był strzał w dziesiątkę. Setki nieodpłatnych wydarzeń przyciągały mieszkanki i mieszkańców całej Warszawy. prochownia z czasem stała się wizytówką Żoliborza. Działała nieprzerwanie przez ponad 9 lat, po czym po niemal dwóletnich perturbacjach, o których wielokrotnie pisaliśmy, powróciła wreszcie w tym roku.

- Sezon w pełni, więc najwyższy czas uczcić zaległe urodziny! To już 11 rok Prochowni Żoliborz na mapie Warszawy i/lub w Waszych sercach. Dziękujemy, że przez ten czas byliście z nami. Dziękujemy za hektolitry kawy, które mogliśmy dla was parzyć, za setki godzin relaksu na leżakach, za Wasz udział we wszystkich wydarzeniach kulturalnych, zajęciach rekreacyjnych i edukacyjnych przez nas organizowanych i za Wasze olbrzymie wsparcie, gdy nas nie było. Tym samym wszyscy zapraszamy na nasze 11. urodziny!!!! Świętujemy cały weekend, piknikowo w parku, szykujemy sporo atrakcji i niespodzianek - zaprasza Marianna Zjawińska.

Urodziny Prochowni rozpoczną się już w piątek, 14 czerwca o 18.00 muzyczną imprezą z DJ Wae. Można się spodziewać wyjątkowego urodzinowego toastu i wielkiego tortu. W sobotę, 15 czerwca od rana zacznie się joga na trawie, w południe animacje dla dzieci, gry i zabawy, szachy i bule. Niedziela, 15 czerwca także zacznie się jogą, a od 12.00 rozpocznie się piknik z moya matcha, muzyką i strefą relaksu.

Ekipa Prochowni Żoliborz zaprasza na urodziny!

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h