Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 19:26
Reklama

Jak sprawdzić kto z kim Snapuje?

Jak sprawdzić kto z kim pisze na Snapie? Być może Twoje dziecko zadało Ci kiedyś takie pytanie, choć raczej bardziej prawdopodobne, że to właśnie Ty je sobie nieraz zadajesz.
Jak sprawdzić kto z kim Snapuje?

Źródło: Archiwum własne

Snapchat przebojem wdarł się na rynek mediów społecznościowych, zaskarbiając sobie uznanie szczególnie młodszej części użytkowników. Warto zatem zastanowić się czy jest to bezpieczne i jak odpowiednio chronić Twoje dziecko przed zagrożeniami Internetu.

Jak sprawdzić lokalizację na Snapie?

Jeśli nie wiesz jak sprawdzić lokalizację na Snapie, mamy dobrą wiadomość. Wbrew pozorom, nie jest to tak trudne jak możesz sądzić. Jednym z rozwiązań jest profesjonalna aplikacja dla śledzenie Snapchat mSpy, która pozwala między innymi na dokładne lokalizowanie danego użytkownika.

Aplikacja mSpy to jednak nie tylko lokalizacja. Producenci wyposażyli ją również w funkcję geofencingu. Dzięki niemu będziesz w stanie określić dany obszar, po którego opuszczeniu przez dziecko otrzymasz powiadomienie. Przydaje się to na przykład do wykrycia wagarów.

A jak odczytać wiadomość na Snapie żeby nie było widać? Platforma mSpy potrafi i to dzięki funkcji nagrywania ekranu, keyloggera oraz możliwości zrobienia zrzutów ekranu. Jak widzisz, nic się nie ukryje.

Jak zobaczyć czyjąś lokalizację na Snapchacie w trybie duszka?

Czy wiesz jak zobaczyć czyjąś lokalizację na Snapchacie w trybie duszka? To proste. Sam tryb został stworzony z myślą o udostępnianiu lokalizacji użytkowników. Dzięki niemu w prosty sposób możesz oznaczyć swoje aktualne położenie i poinformować o tym znajomych.

W założeniu twórców jest to funkcja, która ma zapewnić:

●      łatwość komunikacji,

●      możliwość znalezienia innych osób w okolicy,

●      znalezienie popularnych miejsc, w których bywają inne osoby.

Ma ona jednak swoje wady, wśród których najbardziej niebezpieczną jest… publiczne udostępnianie swojej lokalizacji. Wiele osób nie filtruje znajomych, tylko akceptuje wszystkie zaproszenia. Z tego powodu łatwo przekazać informację o swoim położeniu niewłaściwym osobom. Dlatego ważne jest, by Twoje dziecko nie korzystało „na okrągło” z tej funkcji.

Samo udostępnienie lokalizacji przebiega w prosty i szybki sposób:

1)     Otwórz Snapchata i wejdź do ustawień profilu.

2)     Wejdź do zakładki Zobacz moją lokalizację.

3)     Wyłącz tryb duszka i wybierz komu udostępnisz lokalizację.

4)     Zezwól aplikacji na dostęp do Twojego położenia.

Szpiegowanie Snapchat – dlaczego ludzie korzystają z tej aplikacji?

Snapchat – jak już wspomnieliśmy we wstępie – stał się bardzo popularny w dość krótkim czasie. Z czego wynika ten skok? Po pierwsze, umożliwia użytkownikom praktycznie dowolną personalizację publikowanych treści. Dostępne filtry czy emotikony są praktycznie nieograniczone, dzięki czemu stają się również elementem kreowania własnego wizerunku w social mediach.

Po drugie, platforma zapewnia prywatność. Z tego powodu użytkownicy nie widzą przeszkód w publikowaniu często bardzo osobistych danych. Snap po wyświetleniu znika i nie da się go ponownie zobaczyć.

Snapchat jest popularny szczególnie wśród dzieci. Jeżeli zatem chcesz zobaczyć czym się zajmuje w sieci, szpiegowanie Snapchata może być dobrym rozwiązaniem.

Podsumowanie

Jak sprawdzić kto z kim snapuje? Dzięki aplikacji mSpy to zadanie stanie się bardzo proste, bez mała oczywiste. Możesz ją wykorzystać między innymi do sprawdzenia czy Twoje dziecko we właściwy sposób korzysta z popularnej platformy społecznościowej.

Oczywiście mSpy to nie tylko monitorowanie Snapchata. Wejdź na stronę producenta i dowiedz się więcej o dostępnej ofercie!


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie małe

Temperatura: 22°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 23 km/h