Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 01:44

Konferencja z Rafałem Trzaskowskim w Parku Kaskada

Rafał Trzaskowski na Żoliborzu: Dziś (14 marca) odbyła się konferencja prasowa z Prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim w Parku Kaskada z udziałem kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Rady Dzielnicy, Rady Miasta oraz do Sejmiku Wojewódzkiego. Rafał Trzaskowski wskazał jakie ma priorytety dla naszej dzielnicy
Konferencja z Rafałem Trzaskowskim w Parku Kaskada

Autor: Wiktor Zając

Bezpieczeństwo Miasta

Prezydent Rafał Trzaskowski podkreślił znaczenie bezpieczeństwa, jako kwestię najważniejszą dla całej Warszawy. „Mówimy o tym, że Warszawa musi być gotowa na wszelkiego rodzaju wyzwania, dlatego, że tych kryzysów jest mnóstwo” - dodał prezydent.

Temat bezpieczeństwa będzie jednym z tematów omawianych podczas dzisiejszej Sesji Rady Warszawy. „Pakiet 117 milionów złotych ma wzmocnić przygotowanie Warszawy na każdy scenariusz” - zaznaczył Rafał Trzaskowski. „Współpracujemy z rządzącymi jeżeli chodzi o ustawę o obronie cywilnej, której do tej pory nie było” - dodał.

Prezydent Rafał Trzaskowski z kandydatami KO w Parku Kaskada

Priorytety Rafała Trzaskowskiego dla Żoliborza

1. Rewitalizacja Parku Kaskada

Jednym z priorytetów nadchodzącej kadencji jest rewitalizacja parku. „Jesteśmy w Parku Kaskada, to jeden z najstarszych parków Warszawy, jak nie najstarszy i tym priorytetem numer jeden to rewitalizacja tego parku” - podkreślił Prezydent.

2. Rewitalizacja Ośrodka Sportu i Rekreacji

Prezydent podkreślił, że drugim priorytetem będzie rewitalizacja Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Potockiej. „Ośrodek wymaga rewitalizacji, wymaga sporych nakładów” - dodał.

3. Renowacja nieczynnego basenu w Elektroniku

Jako trzeci priorytet Prezydent Rafał Trzaskowski wskazał nieczynny od wielu lat basen w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych przy ul. Gen. Zajączka, który wymaga gruntownej renowacji. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 24 km/h