Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 03:58
Reklama

11 sekund do sukcesu

W piątek i sobotę, 8 i 9 marca Fundacja im. Józefa Fettera "Pora na Seniora" organizuje bezpłatne warsztaty „11 sekund do sukcesu” w ramach kampanii "Silni wiekiem".
11 sekund do sukcesu

Źródło: Fundacja im. Józefa Fettera

W tym artykule przeczytasz o:

  • bezpłatnych warsztatach dla osób 50+
  • programie zajęć

Warsztaty "11 sekund do sukcesu" adresowane są do mieszkańców stolicy w wieku 50+. Warsztaty odbędą się w piątek 8 marca i sobotę 9 marca w Klubokawiarni Pora na Seniora przy ulicy Puławskiej 3. Głównym celem warsztatów jest pokazanie ogromnego potencjału, jaki tkwi w osobach powyżej 50. roku życia.

Swoim doświadczeniem w ciągu dwóch dni trwania warsztatów podzielą się między innymi:

  • Katarzyna Pakosińska: „Marzenia są do spełnienia”, bo marzenia się nie spełniają same, marzenia się spełnia, więc porozmawiamy z aktorką o tym czy marzenia to wyłącznie przywilej młodych ludzi i jak działać, żeby nam się chciało chcieć. Będzie o tym jak uwierzyć w siebie i sięgać po swoje!
  • Aneta Furtak, Ekspertka ds. Pozyskiwania Talentów oraz Marta Partycka, Managerka Zespołu Pozyskiwania Talentów w Nationale-Nederlanden: "Nie taki HR straszny jak go malują", dowiemy się jakie cechy osobowościowe mają kluczowe znaczenie dla pracodawcy podczas kompletowania zespołu i na co pracodawca zwraca szczególną uwagę podczas czytania naszych CV.
  • Justyna Radecka, Ubrana w Siebie: „Jak Cię zobaczą tak Cię zatrudnią”, dzięki praktycznym wskazówkom stylistki przekonamy się, że nasz styl niczym odcisk palca – jest niepowtarzalny i wiele o nas mówi.  Bo ubiór to ważny element budowania swojej marki osobistej.
  • Joanna Racewicz: „Jak występować publicznie, żeby być słyszanym i słuchanym”, dziennikarka w praktyce pokaże, że można się przygotować do wystąpienia i rozmowy.  Wspólnie poćwiczymy, jak odpowiadać na pytania, nawet te trudne i nie stracić pewności siebie.
  • Headhunterka Katarzyna Sadownik i Aleksandra Chrzanowska, Starszy Inspektor ds. Polityki Kadrowej w ZUS II Oddział w Warszawie: "30 lat pracy na 2 stronach - jak napisać CV", ekspertki podpowiedzą co napisać w skutecznym CV, czyli takim, które zwiększa nasze szanse na sukces i zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Sławomir Holland: „Z pewnością po swoje”, aktor filmowy i teatralny pokaże nam jak pracować z ciałem, głosem i spojrzeniem w sytuacji stresującej. Na odważnych czekają ćwiczenia praktyczne na scenie przed publicznością.
  • Anna Daria Nowicka: „Jak Cię słyszą tak Cię widzą” czyli praktyczne ćwiczenia, jak słyszymy innych i jak jesteśmy przez nich słyszani. Będzie o tym, by mówić tak by być usłyszanym i zrozumianym.

Szczegółowy harmonogram warsztatów wraz z wykazem godzinowym dostępny na stronie www.silniwiekiem.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ