Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 15:06

Tajemnicze nocne eksplozje na Bielanach - jest wyjaśnienie?

O nocnych eksplozjach - donośnym huku i towarzyszącym mu rozbłyskom na Bielanach pisaliśmy kilka dni temu. Zjawisko powtórzyło się znowu - tym razem w nocy z 25 na 26 lutego.
Tajemnicze nocne eksplozje na Bielanach - jest wyjaśnienie?
zdjęcie ilustracyjne

Źródło: freepik

W tym artykule przeczytasz o:

  • kolejnej nocnej eksplozji na Bielanach
  • możliwej przyczynie wybuchów

O sprawie nocnych eksplozji na Bielanach słyszanych i widzianych podobno również na Żoliborzu i Białołęce informowali na forach i w serwisach społecznościowych okoliczni mieszkańcy. O sprawie napisał też jak zawsze czujny Miejski Reporter. Do kolejnej eksplozji doszło w nocy z 25 na 26 lutego, tym razem w okolicy ulicy Tylżyckiej. Na wytypowane miejsce udali się bielańscy policjanci, jednak nie ujawnili w prawdopodobnym rejonie wybuchu nic podejrzanego. Miejski Reporter zamieścił na swoim profilu na Facebooku nagranie z zarejestrowanymi eksplozjami:


Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł Miejski Reporter, czyli Dariusz Borowicz, przyczyny wybuchów mogą być bardziej prozaiczne niż wcześniejsze teorie, wedle których mógł to być efekt przekroczenia bariery dźwięku lub wybuch gazu. Zdaniem reportera sprawca bądź sprawcy wywołujący nocne eksplozje prawdopodobniej testują własnej roboty materiały pirotechniczne.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
... 03.03.2024 16:09
Odpowiedź jest prosta grupa młodocianych imbecyli rzuca petardy do tunelu gdzie dźwięk jest wzmacniany. Stąd głośne wybuchy. Warszawa jest tak usrana kamerami a i tak nie potrafia ich namierzyć.

Radek lewandowski 28.02.2024 13:03
No, i gdzie to wyjaśnienie? Jakaś komisja śledcza wogle do tego się powołała? Dodam że na Żoliborzu przy kępie Potockiej również był taki wybuch między godz: 2 a 3 w nocy

PRZECZYTAJ
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 26 km/h