Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 23 czerwca 2024 23:59

Przeciwwiersze w Najlepszej Księgarni

Najlepsza Księgarnia zaprasza na spotkanie z Juliuszem Pielichowskim, autorem tomu poetyckiego „Przeciwwiersze”.
  • Źródło: Najlepsza Księgarnia FB
Przeciwwiersze w Najlepszej Księgarni

Źródło: Najlepsza Księgarnia FB

Najlepsza Księgarnia w środę 7 lutego o godzinie 19:00 zaprasza na spotkanie z Juliuszem Pielichowskim, autorem tomu poetyckiego „Przeciwwiersze”. Spotkanie odbędzie się przy ul. Augusta Cieszkowskiego 1/3/147-148 pasaż handlowy od ul. Słowackiego. Rozmowę z poetą poprowadzi Julia Niedziejko. Spotkanie odbędzie się w księgarni przy ulicy Cieszkowskiego 1/3. Będzie transmitowane online na facebookowym profilu księgarni. W trakcie wydarzenia będzie można kupić książkę w promocyjnej cenie. Będą również dostępne inne publikacje wydawnictwa.

O tomie "Przeciwwiersze"

- To nie jest książka łatwa w obsłudze. Zbyt często prze(d)kładamy łatwość na(d) przyjemność. Ta książka wymaga, jednocześnie dając o wiele więcej, niż czytelniczki i czytelnicy mogliby zamarzyć; jest hojnym zaproszeniem w świat nieprzedstawiony, świat autonomicznego języka i prawdziwych (przeciw)przygód. Na przekór modom, hierarchiom i zasadom rządzącym aktualnie (a zatem – jedynie chwilowo) nurtami współczesnej liryki; Autor dał z siebie wszystko – teraz pora na nas."
Marta Podgórnik

O autorze

Juliusz Pielichowski (ur. w 1984 r.) – poeta, tłumacz z języka angielskiego (E. Bishop, H. D. Thoreau). Opublikował tom wierszy „Czarny organizm” (2019). Mieszka w Nowej Hucie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 26 km/h