Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 kwietnia 2024 21:32

Co obejrzeć w kinie od 20 lutego ?

Czkawka, Nocna Furia i Szczerbatek po raz kolejny wkraczają do akcji! Na ekrany kin wchodzi trzecia odsłona przygód z serii "Jak wytresować smoka" w reż. DeanDeBloisa. Jakie inne premiery czekają na nas w nadchodzących dniach? Jak wytresować smoka 3 (2019), reż. Dean DeBlois Już po raz trzeci Czkawka, Nocna Furia, Szczerbatek i wiele innych postaci zaprasza nas do krainy wikingów i dzikich smoków. Przebojowa seria filmów animowanych cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych. Tym razem również szykuje się niesamowita zabawa. Czkawka przewodzi ludziom i smokom, którym stworzył wspólny dom. Największe zamieszanie powoduje jednak spotkanie Szczerbatka z Białą Furą. Rodzi się między nimi niezwykła więź, która sprowadza zarazem niebezpieczeństwo dla całej osady. W efekcie szykuje się wyprawa w nieznane, podczas której trzeba odnaleźć świat istniejący tylko w legendach i stworzyć nowe miejsce do życia. W rolach głównych m.in.: Jay Baruchel, Kristen Wiig, Gerard Butler, Cate Blanchett, Jonah Hill, T.J. Miller, Djimon Hounsou.
  Największy dar (2018), reż. Juan Manuel Cotelo Od kłótni między młodymi ludźmi, przez spory w rodzinie aż po brutalne zabójstwa w miejscach, gdzie panuje wojna - o tym, że przebaczenie nigdy nie prowadzi do smutku przekonują twórcy filmu "Największy dar" w reż. Juana Manuela Cotelo. Hiszpański reżyser zapytał ofiary wielkich zbrodni i mniejszych konfliktów, czy można wyrównać krzywdy i wybaczyć zdarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca. - Historie pokazane w filmie są wręcz nieprawdopodobne, a jednak wydarzyły się naprawdę - czytamy w zapowiedzi filmu. Premiera opowieści o mocy przebaczenia odbyła się we wtorek (19 lutego) o godz. 18:30 w Kinie Wisła.
  Gdyby ulica Beale umiała mówić (2018), reż. Barry Jenkins Czy miłość nad życie wytrzyma przeciwności losu? Twórcy filmu "Gdyby ulica Beale umiała mówić" doskonale udowadniają, jak we wzruszający sposób można opowiedzieć historię pełną dramatycznych zwrotów akcji, łez, wzruszeń i nadziei, że wszystko się jakoś ułoży. Fonny trafia do więzienia, ponieważ według policji mógł dopuścić się gwałtu na pewnej Portorykance. Mimo że chłopak ma wiarygodne alibi, na niewiele się to zdaje. Jego niewinność w oczach służb niweluje kolor skóry. Młodziutka Tish, jego dziewczyna, nie opuszcza go w tym trudnym momencie. Razem z jej doświadczoną przez życie matką podejmują różne próby uwolnienia chłopaka od zarzutów, które stawiają mu policjanci. W rolach głównych m. in.: Stephan James, KiKi Layne, Regina King, Dave Franco, Pedro Pascal, Finn Wittrock, Diego Luna.
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
pochmurnie

Temperatura: 5°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1004 hPa
Wiatr: 11 km/h