Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 15:29

Co przyciąga mieszkańców na Bielany? Pytamy jednego z czołowych deweloperów. Materiał partnera

Bezpieczne, zmodernizowane i dobrze rozwinięte – nie bez przyczyny Bielany są chętnie wybierane na miejsce do życia. Z uwagi na rozbudowaną infrastrukturę oraz zielone, sprzyjające rekreacji sąsiedztwo, dzielnica wzbudza zainteresowanie kupujących. Ich uwagę przyciąga m.in. wyjątkowa, znajdująca się na ukończeniu inwestycja Latte od Unidevelopment SA. Dobra wiadomość dla tych, którzy szukają miejsca do zamieszkania na Bielanach, jest taka, że w budynku na sprzedaż pozostały jeszcze wolne lokale.

Wygodne życie w stolicy, czyli takie, gdzie niemal wszystkie usługi mamy na wyciągnięcie ręki, przestaje kojarzyć się wyłącznie ze ścisłym centrum. Siłą Bielan jest to, że rozwiniętą infrastrukturę łączą ze spokojnym charakterem oraz dogodnymi połączeniami z innymi dzielnicami. Tę część Warszawy wyróżnia też silna lokalna społeczność. Ludzie, którzy tu zamieszkali, często nie chcą się stąd wyprowadzać.

– Bielany to dzielnica ciesząca się ogromną popularnością i sympatią. Dobitnie świadczy o tym fakt, że jej mieszkańcy wiążą się z nią na lata – wielu kupujących mieszkania w naszej inwestycji Latte to osoby mieszkające obecnie po sąsiedzku. Najczęściej szukają one większego bądź nowszego mieszkania, które pozwoli im poprawić komfort dotychczasowego życia. Związani z dzielnicą emocjonalnie, zadowoleni mieszkańcy to najlepsza wizytówka Bielan. Cieszymy się, że nasza inwestycja przypadła do gustu kupującym, dobrze wpisała się w otoczenie, i większość lokali znalazła już nowych właścicieli – mówi Barbara Kunicka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Unidevelopment SA.

Wszystko, co najważniejsze – na wyciągnięcie ręki…

Bielany uchodzą za jedną z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy. Pierwsza linia warszawskiego metra, droga ekspresowa S7 oraz liczne linie autobusowe i tramwajowe gwarantują szybki dojazd do niemal każdego miejsca w stolicy.

Z udogodnień infrastruktury miejskiej korzystać będą także przyszli nabywcy inwestycji. Przystanek autobusowy zlokalizowany jest ok. 100 m od osiedla, a stacja metra Młociny zaledwie 950 m od inwestycji. Stamtąd do centrum dzieli nas tylko 18 minut.

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Latte znajdują się wszystkie potrzebne lokale i usługi – szkoły i przedszkola, apteki, placówki medyczne i oddziały banków, ale też supermarkety, Galeria Młociny, kawiarnie i restauracje. Dzięki temu potrzebne na co dzień obiekty są niemal w zasięgu wzroku.

Podobnie jest z terenami rekreacyjnymi, które służą mieszkańcom Bielan jako przestrzeń do odpoczynku. Stawy Brustmanna, Las Bielański, nowo powstałe ścieżki rowerowe sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Co więcej, na Bielanach tętni również życie kulturalne i społeczne. Tradycją jest doroczne Święto Starych Bielan oraz wyprzedażowe „Garażówki” przy ratuszu dzielnicy.

Inwestycja dobra jak kawa

Osoby, które chcą pozostać na Bielanach, albo się tu przenieść, często szukają nowoczesnego budynku, by podnieść standard swojego życia. Na Bielanach pomiędzy starszą zabudową pojawiają się również pojedyncze nowe inwestycje mieszkaniowe. Latte od Unidevelopment SA to kameralny, 6-piętrowy budynek ze 124 mieszkaniami. Zaciszny charakter projektu uzyskano m.in. dzięki 6 klatkom schodowym. W każdej z nich, na poszczególnych piętrach, znajduje się niewielka liczba lokali. Rozwiązanie to zapewnia poczucie prywatności.

Na Osiedlu Latte pojawią się również bezpośrednie nawiązania do motywu kawy. Unikalny wygląd budynku o ciekawej bryle uzupełni m.in. wykończenie fasady drewnem w kolorze kawy oraz mural, który dodatkowo podkreśli charakter inwestycji. 

Do odbioru jeszcze w tym roku!

Jak smakuje bielańskie Latte? Nabywcy inwestycji przekonają się o tym jeszcze w tym roku – niebawem deweloper rozpocznie przekazywanie kluczy.

Dobra wiadomość dla wszystkich poszukujących własnego M w tej lokalizacji jest taka, że aktualnie w ofercie dewelopera na sprzedaż pozostały jeszcze 24 mieszkania o metrażach od 44 m2 do ponad 100 m2.

Więcej informacji o inwestycji i jej otoczeniu można dowiedzieć się na:

www.osiedlelatte.pl


Latte-Bielany_1

Latte-Bielany_1


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 26 km/h