Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 01:06
Reklama

Zadbaj o swój wzrok i wygraj stylowe oprawy od FRAME Optics

Ponadczasowe wzornictwo, jakość i precyzja to wyznaczniki, którymi kierują się założyciele salonu optycznego FRAME Optics. Odpowiedz prawidłowo na wszystkie pytania w quizie i przekonaj się jak dobrze dobrane okulary mogą poprawić życie. Tym razem nagrodą w quizie są stylowe oprawy.

Okulary korekcyjne dawno przestały być utożsamiane z przykrą koniecznością. Dziś, to dodatek będący uzupełnieniem stylu (tak jak na przykład biżuteria) i podkreśleniem osobowości. FRAME to miejsce, z którego wychodzi się nie tylko ze stylową parą okularów, ale także z precyzyjnie dobranymi szkłami. W idealnie dopasowanych okularach mamy szanse na poprawę komfortu naszego życia. Dziś pojawia się szansa na zdobycie wyjątkowej nagrody. W jej zdobyciu pomocny może okazać się tekst, który pojawił się na łamach naszego portalu. Link przekierowujący do tekstu znajdziecie poniżej.

https://gazetazoliborza.pl/2021/03/kierowco-czy-jestes-bezpieczny-na-drodze/

Na zwycięzcę czeka stylowa nagroda. Tym razem do wygrania są oprawy z kolekcji Germano Gambini. Cena katalogowa nagrody mieści się w przedziale od 700 do 850 złotych. Warunkiem jest zakupienie soczewek we FRAME Optics. Co ważne, załoga FRAME Optics dopasuje nie tylko szkła, ale również pomoże wybrać odpowiednie oprawy o określonym kształcie i kolorze.

Co zrobić żeby wygrać?

  • Rozwiąż bezbłędnie quiz
  • Zrób screenshota z wynikiem i udostępnij go w komentarzu do posta na Facebooku, w którym ogłosiliśmy konkurs.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek 19 kwietnia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie duże

Temperatura: 19°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 23 km/h