Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 03:37
Reklama

Porozmawiajmy o Żoliborzu – spotkanie z prezydentem Warszawy

Trwa cykl spotkań, w ramach którego prezydent Rafał Trzaskowski odwiedza kolejne dzielnice Warszawy. W najbliższy wtorek, 6 lutego, spotka się z mieszkańcami Żoliborza.
  • Źródło: UM Warszawa
Porozmawiajmy o Żoliborzu – spotkanie z prezydentem Warszawy

Źródło: UM Warszawa

W tym artykule przeczytasz o:

  • spotkaniu z prezydentem stolicy Rafałem Trzaskowskim
  • tematyce spotkania

Mimo że Żoliborz jest najmniejszą dzielnicą, tutaj również realizowane są większe i mniejsze miejskie inwestycje. To m.in. zakończona budowa nowego zespołu szkolno-przedszkolnego przy ul. Anny German, gdzie pierwsze lekcje odbyły się w 2022 roku, ale także odnowiony plac zabaw w parku im. S. Żeromskiego czy powstający skwer Krasińskiego.

O kolejnych planowanych inwestycjach, ale również o wyzwaniach stojących przed dzielnicą, będzie rozmawiał z jej mieszkankami, mieszkańcami, włodarzami i radnymi Rafał Trzaskowski. Prezydent odwiedzi Żoliborz we wtorek, 6 lutego. Głównym punktem wizyty będzie otwarte spotkanie pod hasłem „Porozmawiajmy o Żoliborzu”, które odbędzie się o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 396 przy ul. A. German 5a. Na miejscu dostępny będzie tłumacz języka migowego. Zapewniona będzie także pętla indukcyjna.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ