Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 czerwca 2024 04:47
Reklama

Sam sobie wypłacił pensję

Policja kryminalna z Żoliborza zatrzymała 31-letniego mężczyznę, który przez miesiąc pracował w sklepie przy ulicy Hubnera. Twierdził, że pracodawca się z nim nie rozliczył dlatego postanowił sam sobie wypłacić pensję. Usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Sam sobie wypłacił pensję

Źródło: KRP V

W tym artykule przeczytasz o:

  • nietypowej kradzieży z włamaniem
  • szybkim zatrzymaniu sprawcy przez żoliborską policję

Kilka dni temu do żoliborskiego komisariatu zgłosiła się włascicielka sklepu przy ulicy Hubnera i zgłosiła kradzież z włamaniem. Z kasetki znajdującej się w sklepie zginęło 1000 złotych utargu.  

Sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z Żoliborza. Policjanci bardzo szybko ustalili sprawcę włamania i zlokalizowali gdzie może przebywać. Mężczyzna został więc niemal natychmiast zatrzymany przez kryminalnych. Okazało się, że sprawca włamania czuł się oszukany przez właścicelkę sklepu, która rzekomo nie rozliczyła się z nim i była mu winna pieniądze w ramach wynagrodzenia za miesięczną pracę. Właścicielka uwazała, że wywiązała się ze wszystkich zobowiązań finansowych wobec pracownika i odmówiła wypłaty żądanej przez niego kwoty. Wobec tego 31-latek włamał się do sklepu z i z kasetki wyjął 1000 zł jako rekompensatę za brakującą jego zdaniem część wypłaty.

Dochodzeniowcy już przedstawili byłemu pracownikowi zarzuty za kradzież z włamaniem. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Proletariusz 20.12.2023 22:30
No i to mi się podoba, jechać z wyzyskiwaczami!

PRZECZYTAJ