Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 23 czerwca 2024 23:06

Lokal po Pawilonie Kulturalnym będzie nadal stał pusty

Wyniki kolejnego konkursu na dzierżawę: "Jedyna oferta odrzucona z przyczyn formalnych."
Lokal po Pawilonie Kulturalnym będzie nadal stał pusty

Źródło: Owocowe Sady Żoliborskie

W ostatnich wydarzeniach związanych z Konkursem na Pawilon pojawiły się zagadki, które budzą niepokój wśród mieszkańców. Wydaje się, że istnieją sprzeczności formalno-merytoryczne, które wymagają wyjaśnienia.

Jednym z zaskoczeń jest decyzja odnośnie do dzierżawy pawilonu, który budzi wątpliwości ze względu na nieprzychylne warunki. Czynsz wydaje się wysoki w stosunku do wymagań, a stan lokalu i pora roku nie sprzyjają rozpoczęciu działalności.

Warto zwrócić uwagę na nieścisłości w komunikatach. Termin składania ofert minął 9 listopada, a pierwszy komunikat mówił o jednej złożonej ofercie. Następnie ogłoszono weryfikację formalną i merytoryczną, ale 20 listopada pojawiła się informacja, że jedyna oferta została odrzucona z przyczyn formalnych.

Dziwi również fakt, że pierwotny komunikat o przeprowadzeniu oceny formalnej i terminie oceny merytorycznej został usunięty ze strony konkursu. Nowy komunikat pojawił się 20 listopada, ale pytanie, dlaczego usunięto poprzedni, pozostaje otwarte.

Warto podkreślić, że informacje te budzą wątpliwości co do spójności procedury konkursowej. Jak podkreśla inicjatywa Owocowe Sady Żoliborskie, powielanie konkursu, którego poprzednim efektem był brak ofert, świadczy zapewne o błędach w ofercie konkursowej.

W kolejnym artykule przyblizmy szerszą analizę tego teamtu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 26 km/h