Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 09:26
Reklama

Zarzuty za posiadanie narkotyków

Policjanci z Bielan zatrzymali 26-latka, przy którym znaleziono marihuanę zarówno przy nim, jak i w jego mieszkaniu. Mężczyzna został przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego, gdzie zostały zabezpieczone narkotyki. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

Kilka dni temu funkcjonariusze zareagowali na ulicy Kasprowicza na niepokojące zachowanie mężczyzny, który po zauważeniu policji wykazywał duży niepokój. Kontrola osobista ujawniła przy nim opakowanie z suszem roślinnym.

Po zatrzymaniu, policjanci przeszukali również jego mieszkanie. W trakcie przeszukania ujawnili kolejne opakowanie z marihuaną. Badania potwierdziły charakter środka odurzającego.

26-latek został przesłuchany przez dochodzeniowców z Bielan, a nałożono na niego zarzuty związane z posiadaniem narkotyków. Oskarżonemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz nadzoruje postępowanie w tej sprawie.

Przeczytaj również: "Wierzbowa świątynia" zniszczona przez wichurę

Dzisiejszej nocy wichura uszkodziła bezpowrotnie to drzewo. Witraże spadły na ziemię, a sama wierzba się połamała. Skończył się zatem etap, w którym można było wejść do środka. Nie ma ponadto szans na odtworzenie tego obiektu, gdyż wierzba była już zbyt wypróchniała.
Co dalej? Ruszyła zbiórka pieniędzy na renowację tego wyjątkowego miejsca. Twórca witraży, dzięki zaangażowaniu miłośników przyrody, zebrał całą potrzebną sumę.

ziolo
ziolo

marihuana
marihuana


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 8°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 9 km/h