Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 21 lipca 2024 12:50
Reklama

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Wciąż trwają poszukiwania

Wciąż trwają intensywne poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego, ucznia pierwszej klasy liceum, który zaginął w dniu 27 maja. Młody chłopak mieszkał na co dzień w miejscowości Pogroszew Kolonia, niedaleko Ożarowa Mazowieckiego pod Warszawą.

Nastolatek opuścił swój dom około godziny 4:00 rano. Jedyne informacje, jakimi dysponujemy, wskazują, że wsiadł on do autobusu linii 713, zmierzając w stronę Warszawy. Dzięki nagraniom z kamer monitoringu ustalono, że Krzysztof dotarł do Warszawy komunikacją miejską po godzinie 5:00. Ostatni raz widziano go w okolicach Ronda Daszyńskiego, Dworca Gdańskiego, Dworca Centralnego, Parku Traugutta, mostu Grota-Roweckiego oraz Stadionu Narodowego. Około 5:35 rano zamieścił wpis na swoim koncie na Instagramie o treści: "Dziękuję, żegnajcie".

Aktualnie służby skupiają swoje działania na poszukiwaniach rozpoczynając od Mostu Gdańskiego i kierując się w stronę północną. W związku z tym, dziś wystosowano wniosek do policji o włączenie do poszukiwań grup poszukiwawczo-ratunkowych, które od pewnego czasu są w gotowości do podjęcia działań. Decyzja w tej sprawie oczekiwana jest w najbliższym czasie.

Wszelkie informacje na temat pobytu Krzysztofa należy kierować na policję

Krzysztof Dymiński ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy w kolorze ciemny blond, niebieskie oczy oraz nosi aparat ortodontyczny. W chwili zaginięcia był ubrany w ciemne spodnie, granatową bluzę z dużym białym logiem Adidas oraz czarne buty sportowe marki Diesel.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Krzysztofa Dymińskiego, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem telefonu: 47 724 38 20 lub pod numerem alarmowym 112. Można również przekazać informacje anonimowo poprzez skrzynkę e-mail: [email protected].

Rodzinie, znajomym oraz służbom odpowiedzialnym za poszukiwania, bardzo zależy na jakiejkolwiek pomocy w odnalezieniu Krzysztofa. Wszelkie informacje mogące rzucić światło na to zaginięcie są niezwykle cenne i mogą okazać się kluczowe w ustaleniu jego aktualnej lokalizacji.

fot. Facebook/Krzysztof Dymiński


krzysztof sm

krzysztof sm


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
bezchmurnie

Temperatura: 29°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 11 km/h