Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 29 lutego 2024 00:52
Reklama

Piłkarskie Soboty w Westfield Arkadia - materiał partnera

W czasie trwania EURO 2020 Westfield Arkadia przygotowała niespodziankę dla młodych fanów sportu i ich rodziców. W sobotę 10 lipca kolejny raz na najmłodszych klientów czekać będą trenerzy Legia Soccer Schools.

-  W ramach programu Piłkarskie Soboty w Westfield Arkadia chcemy, by podczas zajęć dzieci rozwijały swoją kreatywność i jednocześnie poprawiały sprawność fizyczną. Wszystko to zaaranżowane w przyjaznej im atmosferze i ciekawej tematyce pod okiem doświadczonych instruktorów – mówi Emilia Załuska, dyrektor Westfield Arkadia – Cieszymy się, że możemy organizować wspólnie z Legią Warszawa projekt, który jest nastawiony na aktywizację najmłodszych i poprzez to wpływać na kształtowanie się dobrych, sportowych nawyków wśród dzieci – dodaje dyrektor Westfield Arkadia.

Na specjalnie stworzonych boiskach trenerzy Legia Soccer Schools zaproponują wszechstronny przegląd zajęć dla młodych adeptów sportu. W każdą kolejną sobotę, oprócz zajęć piłkarskich, pojawią się także szkółki Legia Volley Schools, Legia Badminton Schools oraz Legia Freestyle Schools. Bawić się będzie można również z Legia Sailing Schools oraz Sekcją Tenisa Legii Warszawa, które zaprezentują przystępny zestaw ćwiczeń charakterystycznych dla swoich dyscyplin. Nad wszystkim czuwać będzie 12 zawodnik czyli Miś Kazek – oficjalna maskotka Legii Warszawa. Do udziału w animacjach zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Będziemy razem z profesjonalnymi trenerami szkolić umiejętności i odkrywać młode sportowe talenty.

W trakcie treningu inauguracyjnego cykl gościem specjalnym był Adrian Duszak, który jest wielokrotnym zwycięzcą Pucharu Polski we Freestyle Football. Jako jedyny w Polsce łączy Freestyle Football, żonglerkę kilkoma piłkami jednocześnie oraz wprowadza elementy akrobatyki. Każdy chętny będzie mógł pod jego czujnym okiem nauczyć się gry i spróbować swoich sił w Teqball’u. To nowa, zdobywająca coraz większą popularność dyscyplina sportu rozgrywana za pomocą piłki footballowej na stole zbliżonym kształtem do pingpongowego, który jest jednak wypukły.

Terminarz nadchodzących treningów

12 czerwca 2021 (sobota) Legia Soccer Schools/Freestyle Football

Pierwsze spotkanie to piłkarskie święto, gdzie na uczestników czeka fantastyczna zabawa z najlepszym klubem w Polsce. W ramach Legia Soccer Schools odbędą się treningi piłkarskie pod okiem trenerów Mistrza Polski 2021 oraz wspólnie rozgrywki rodzinne.

Dla poszukujących nowych wrażeń, propozycję będzie miał Adrian Duszak, który jest wielokrotnym zwycięzcą Pucharu Polski we Freestyle Football oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Teqball’u. To nowa, zdobywająca coraz większą popularność dyscyplina sportu dla 2 lub 4 osób. Rywalizuje się za pomocą piłki footballowej na stole zbliżonym kształtem do pingpongowego, który jest jednak wypukły.

Dodatkowo tego dnia w ramach Legia Freestyle Football na odwiedzających czekać będą pokazy i warsztaty sztuczek piłkarskich z elementami akrobatycznymi, breakdance czy trikami z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów.

19 czerwca 2021 (sobota) Legia Soccer Schools/Legia Tenis Schools

Drugi weekend w ramach spotkań Piłkarskie Soboty w Westfield Arkadia to kolejna okazja do szlifowania swoich umiejętności piłkarskich. Każdy młody adept piłki nożnej może spróbować swoich sił pod okiem trenerów Legii Warszawa. Na naszych gości czekać będą specjalnie przygotowane piłkarskie tory przeszkód, bramki celnościowe, rozgrywki rodzinne i wiele więcej.

W sobotę również każdy komu marzy się kariera Igi Świątek czy Huberta Hurkacza będzie mógł spróbować swoich sił podczas treningu tenisa ziemnego. Trenerzy Legia Tenis Schools pokażą w trakcie treningu jak, wplatając elementy tenisa, można rozładować napięcie i skierować energię w stronę aktywności fizycznej. 

26.06.2021 (sobota) Legia Soccer Schools/ Legia Sailing Schools

Tym razem oprócz treningu piłkarskiego odbędą się zajęcia z Legia Sailing Schools, które być może staną się początkiem żeglarskiej przygody. W trakcie zajęć poza oczywistą kwestią rozwoju fizycznego, szczególny nacisk zostanie położony na rozwój kreatywności, logicznego myślenia oraz budowania relacji międzyludzkich. Młodzi adepci żeglarstwa będą mieli również niesamowitą okazję zobaczyć prawdziwy, zawodniczy jacht!

3 lipca 2021 (sobota) Legia Soccer Schools/Legia Squash Schools

W sobotę 3 lipca kolejny raz na najmłodszych klientów czekać będą trenerzy Legia Soccer Schools. Na specjalnym boisku przeprowadzą treningi, w trakcie których do pokonania będą piłkarskie tory przeszkód, bramki celnościowe i wiele innych atrakcji.

Ten weekend to również okazja na spróbowanie swoich sił we wciąż nietypowej grze. Początki tego sportu sięgają XIX w., a kort do jego uprawiania znajdował się nawet na Titanicu. Squash, bo o nim mowa, to jedna z najprężniej rozwijających się dyscyplin w Polsce. W trakcie zajęć trenerzy Legia Squash Schools przeprowadzą szereg ćwiczeń wpływających na dynamikę, sprawność ruchową i wytrzymałość, które są kluczowe dla tej dyscypliny.

10 lipca 2021 (sobota) Legia Soccer Schools/Legia Badminton School

Dzień przed zakończeniem Euro 2020 odbędą się ostatnie piłkarskie zajęcia w ramach Piłkarskich Sobót w Westfield Arkadia! To ostatnia okazja aby pod czujnym okiem trenerów Legii Warszawa, najmłodsi mogli podnieść swoje umiejętności i wykorzystać je w rodzinnych rozgrywkach.

W ten weekend oprócz zajęć piłkarskich odbędzie się również trening z Legia Badminton School. Zajęcia w formie zabawy poprzez sport i w oparciu o trening badmintona pozwalają utrwalać aktywny styl życia od najmłodszych lat i to będą starali się przekazać trenerzy zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Później oczywiście odbędą się wspólne rodzinne rozgrywki!


piłkarskie soboty-2
piłkarskie soboty-2

west-happy-games-1920x1080-2
west-happy-games-1920x1080-2

DSC06162
DSC06162

DSC06195
DSC06195

DSC03476
DSC03476

DSC03520
DSC03520

DSC03568
DSC03568

DSC05660
DSC05660

DSC05948
DSC05948

DSC06070
DSC06070

DSC06335
DSC06335

DSC09696
DSC09696

DSC05743-1
DSC05743-1


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 15 km/h