Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 15:10

„Drużyna szczepienia” zawitała na Żoliborz

Przed domem Jarosława Kaczyńskiego ponownie pojawiła się Lotna Brygada Opozycji. Jaki happening tym razem przygotowali?

Tym razem aktywiści z Lotnej Brygady Opozycji postanowili zaszczepić prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jedna z aktywistek ubrana w biały fartuch udawała pielęgniarkę. Na Żoliborz przybyła w towarzystwie innych aktywistów przebranych m.in. za biskupa czy medyków. „»Drużyna szczepienia« w obstawie policji oraz w asyście zwierzchników kościoła i Telewizji Narodowej udała się na warszawski Żoliborz, gdzie siostra wielokrotnie przełożona, z błogosławieństwem biskupa dokonała zaszczepienia pacjenta »zero«” – czytamy na Facebooku Lotnej Brygady Opozycji.

Jednym z rekwizytów całej akcji był łuk przy pomocy, którego wielka strzykawka miała zostać wystrzelona w stronę domu prezesa PiS przez aktywistkę przebraną za pielęgniarkę. Na jednym ze zdjęć widać interweniującego policjanta.

A czy Jarosław Kaczyński rzeczywiście ma zamiar zaszczepić się przeciwko koronawirusowi? Na antenie radia TOK FM szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zapowiedział, że wicepremier Kaczyński zaszczepi się w ramach grupy pierwszej razem z innymi osobami powyżej 60 roku życia.

fot. Katarzyna Pierzchała/facebook.com/Obywatel KP Fotograf

https://gazetazoliborza.pl/2020/11/donald-trump-chcial-zlozyc-wniosek-o-azyl-skladajac-wizyte-na-zoliborzu-jaroslawowi-kaczynskiemu/

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie małe

Temperatura: 11°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1003 hPa
Wiatr: 26 km/h