Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 lutego 2024 22:50
Reklama

[Bielany] Kobieta zatrzymana za zabójstwo swojego partnera

Bielańscy mundurowi zatrzymali kobietę podejrzaną o zabicie swojego partnera. Teraz grozi jej dożywocie.

W jednym z mieszkań przy ulicy Szegedyńskiej na Bielanach doszło do tragicznego zdarzenia. Według ustaleń policji i prokuratury 36-letnia kobieta miała zadać cios nożem w klatkę piersiową mężczyźnie. Ofiarą miał być jej partner.

- Pod wskazany adres natychmiast wysłano bielańskich policjantów. Funkcjonariusze na miejscu zastali ratowników medycznych, którzy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową – informuje w oficjalnym komunikacie asp. Kamila Szulc z V Komendy Rejonowej Policji.Czytaj też: “Połączmy Żoliborz z Bielanami”Mężczyznę w stanie ciężkim przewieziono do szpitala, gdzie zmarł w stanie w wyniku odniesionych obrażeń. - Do pracy natychmiast przystąpili funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i dokonali szczegółowych oględzin. W tym samym czasie policjanci przesłuchiwali świadków i analizowali spływające na bieżąco informacje. W trakcie dalszej pracy funkcjonariusze ustalili, że bezpośredni związek ze zdarzeniem może mieć 36-letnia partnerka ofiary – wyjaśniają mundurowi.

Kobiecie przedstawiono zarzut zabójstwa i zastosowano środki zapobiegawcze w postaci areszty tymczasowego. Teraz 36-latce grozi dożywocie.

fot. KRP V Bielany, Żoliborz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°CMiasto: Warszawa

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 13 km/h