Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 01:21

Ty też możesz pomóc ukraińskim żołnierzom walczącym na linii frontu!

Powerbanki, kuchenki turystyczne, czołówki, rękawice i noże taktyczne – to wszystko może trafić bezpośrednio do żołnierzy stacjonujących w Połtawie. Potrzebne jest jednak Wasze wsparcie.

W tym artykule przeczytasz m.in.:
- jak można wesprzeć ukraińskich żołnierzy,
- co konkretnie jest potrzebne,
- gdzie trafi zakupiony sprzęt.

Wciąż potrzebne jest liczne wsparcie dla Ukrainy. Gazeta Żoliborza wraz ze Stowarzyszeniem Żoliborz Przyszłości prowadzi zbiórkę pieniędzy na zakup potrzebnych ukraińskiej armii przedmiotów.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup kuchenek turystycznych, czołówek, powerbanków, rękawic i noży taktycznych. Wszystkie przedmioty trafią bezpośrednio do żołnierzy stacjonujących w Połtawie. Dlaczego tam?

Przeczytaj również: Generator wniosków. 40 zł dziennie za przyjętego uchodźcę – jak wystąpić o dofinansowanie?

Każde wsparcie Ukrainy jest niezwykle ważne. Kluczowe jest też, by dotrzeć z nim do każdego regionu, zwłaszcza tam, gdzie pojawiają się największe deficyty i potrzeby, a te są na linii frontu, czyli obecnie na wschodzie kraju.

To właśnie tam, bezpośrednio do ukraińskich żołnierzy trafią zakupione przedmioty, o które prosili. Transport z Żoliborza zaplanowano na 23 kwietnia.

Będzie to już czwarta wyprawa do ogarniętej wojną Ukrainy naszego redakcyjnego kolegi i prezesa Stowarzyszenia Żoliborz Przyszłości Mateusza Durlika, któremu towarzyszy przewodnik Igor Pavlov, Gabriela Jatkowska oraz Maciej Morawiec.

Łącznie zrzutek jest pięć. Każda dotyczy konkretnego przedmiotu. Poniżej znajdziecie link przenoszący bezpośrednio na listę zrzutek.

https://zrzutka.pl/profil/mateusz-durlik-164034

Przeczytaj również: Żoliborz Przyszłości pomaga uchodźcom. Też możesz włączyć się do akcji


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ